Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Tuğçe Kandemir – Gülü Soldurmam

Tuğçe Kandemir – Gülü Soldurmam

Son dönemlerin oldukça yoğun bir trende sahip olan pop müzik sanatçılarından biri olan Tuğçe Kandemir’in Gülü Soldurmam adlı video klibini sık kullanılan insan dedikleri sayfamızdan izleyebilirsiniz.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Harika Klip – Eşsiz Yorum

Tuğçe Kandemir’in ses tonunu son derece açıkta bırakan ve farklı bir ambiansa sahip olan tuğçe kandemir – gülü soldurmam klibi izleyiciyi bulunduğu yerden alıp, o ortama götürüyor. Güzelliği ve buğulu sesiyle izleyicisine müzik resitali sunan sanatçı, klibinde yer verdiği görsel detaylarla da farklı bir klibe imza atmış. Çocukluktan beri arkadaş olan iki küçük çocuk objeli ve büyüme dönemlerini de yansıtan tuğçe kandemir – gülü soldurmam klibi, sonu merak edilerek izlenilen müzik kliplerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Parçanın anlamlı sözleri muhteşem manzaralı ev ve doğal güzelliklerle bütünleşerek izleyicilerin duygu dolu anlar yaşamasını sağlayıcı nitelik taşıyor. Hoş temalı klipte Tuğçe Kandemir’in tüm güzelliği de gözler önüne seriliyor. Kurumuş ağaçların altında, masmavi akarsu ile hoş temalı bir klip izlemek isteyenler için oldukça detaylı bir dizayn oluşturuyor.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir