Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Türkiye’nin En Yaşlı Youtuber’ı

Her yazımızda da belirttiğimiz gibi Youtube artık her yaştan insanın sevdiği işleri veya hobilerini videoya  alarak para kazanmaya başladığı bir platform haline geldi. Youtube‘da  sevilmek için illa ki genç bir Youtuber olup Dünya’nın her yerini gezmeniz veya her gün farklı içerik üretmenize gerek yoktur.

Böyle durumlarda ihtiyacınız olan şey birazcık şans ve bol miktarda yetenektir. Bu iki koşulu sağladıysanız ister 6 yaşında ki Ryan gibi olun isterseniz de 76 yaşındaki Saniye Karataş olun.Diyeceğim odur ki yaşınızın hiçbir önemi yok yeter ki insanlara yeteneklerinizi  sevdirmeyi iyi bilin..

Bugün sizlere bu yeteneklerden bir tanesinden bahsedeceğim.O Youtube Türkiye’nin en yaşlı Youtuber’ı unvanını almayı başardı.Bu Youtuber‘ın adı Saniye Karataştır.Saniye Anne Youtube ‘da yemek videoları çekmekte olan bir Youtuber.

 

İlk olarak Youtube‘a oğlunun vasıtasıyla yaptığı yemeklerin videosunu atmak oldu.Ardından olanlar oldu.Kanalında 50 yıllık Türk mutfağının yemeklerini tanıtan Saniye Anne kısa sürede büyük bir ün kazanmayı başardı.

 

 

İşte bu sayede en sevdiği hobisini yaparak adından söz ettirmeyi başarmıştır.An itibariyle toplamda 142.053 kişidir.Böylece Youtube‘un en yaşlı Youtuber‘ı olma hakkını kazanmıştır.

  

Sizce Herkes Hobilerini Yaparak Youtube’da Başarılı Olabilir Mi ?

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu