Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Ümidinin Nişanına Hangi Youtuberlar Katıldı?

Ümidi, Youtube da futbol ağırlıklı oyun videoları çekmekte olan bir youtuberdır. Asıl adı Ümit Tüney olan bu Youtuber  futbol oyunları içerikli kanallar arasında üst sıralarda yer almaktadır.Videolarını izlediğinizde ilk dikkatinizi çeken şey  konuşmasında ki  farklılık olacaktır.Şuan Almanya da oturmakta olan başarılı bir Türk youtuberdır. Konuşmasındaki farklılık ta işte buradan gelmektedir.Uzun süredir Almanya da ikamet etmesinden dolayı konuşması farklıdır. Bu özelliği ise ona binlerce abone kazandırmıştır.Şuan youtube da 855.425 abonesi vardır. Kanalındaki toplam video sayısı ise 2.375 dir. Video sayısından da kanlına oldukça  emek veren youtuberlar arasında olduğunu söylemek mümkün.

Ümidinin bu kanal dışında bir kanalı daha mevcuttur. Diğer kanlının adı ise Ümidi HD dir. Bu kanalında ise 479. 275 abonesi vardır. Bu kanaldaki toplam video sayısı ise 611 dir.

Evet arkadaşlar bu emektar youtuber bildiğiniz üzere 4 kasım 2017 Cumartesi günü nişan yaptı.Pek çok ünlü youtuber ümidi yi bu mutlu gününde yanlız bırakmadı. Peki bu youtuberlar hangileri? Sizler için ümidi nin nişanına katılan youtuberları derledik.

1-Furkan Yaman

Youtube da oyun videoları ile tanıdığımız Furkan Yaman arkadaşını yalnız bırakmayan youtuberlardan biri.

2-Emrecan Önal

Arkadaşları Gibi Youtube da oyun videoları çeken Emrecan Önal da Ümidi nin nişanında yerini aldı.

3-Hasan Mustan

Kanalında Ümidi gibi futbol içerikli  videolar paylaşmakta olan Hasan Mustan da arkadaşını yanlız bırakmadı.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu