Pandalina

WordPress’de Etiketin Önemi Nedir?

Her WordPress sitesinin olmazsa olmazı etikettir. Unutmayalım ki o içeriği öne çıkartmamıza yardımcı olan en büyük etken “etikettir.” Sitemiz de yayınlayacağımız her makaleye mutlaka etiket girmeliyiz.

Etiket Kullanmazsak Ne Olur?

Eğer makalelerimizde etiket kullanmazsak içeriğimizi öne çıkartamayız. Sitemizde yayınladığımız her makale Google de bir an önce index alması için etiket seçimine çok dikkat etmeliyiz. Makalemiz ve makalemizin konusu ile ilgili popüler etiket seçimi yaparak ve etiket kullanarak yayınladığımız makalenin bir an önce Google açısından Indexlenmesi için bir nebze daha da hızlandırır ve Google aramalarında makalenizde kullandığınız etiket vasıtasıyla yayınladığınız içeriği kullanıcılar daha hızlı bulabilir. Kullanıcılar sizin içeriğinize sadece attığınız bir etiket sayesinde sitenizi bulduğunda bu size bir avantaj olarak öneri; Alexa açısından hızlı bir düşüş ve kalıcı bir takipçi kazanabilirsiniz.

Bu yüzden WordPress sitenizde yayınladığınız her içeriğe mutlaka etiket girin.

Ama;

İlgisiz, konuyla hiç bir şekilde ilgisi olmayan, yüzlerce etiket kullanmayın. Öz ve az bir şekilde etiket kullanımına dikkat edin.

WordPress de etiketin önemini öğrendiğimize göre artık wordpress sitemizde içeriklerimize etiket atmaya başlayabiliriz. Peki ya nasıl “WordPress de Etiket Nasıl Atılır?” Sizler için hazırladığımız “WordPress de Etiket Nasıl Atılır?” isimli içeriğimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu