YoutubeR | Sosyal Medya

Ya Meraktan Youtube Kanalı Hakkında Her Şey

İnsanların meraklarını gidermek ve ilginç bilgiler vermek konusunda takip edebileceğiniz en prestijli kanallarından birisi olan Ya Meraktan Youtube Kanalı Hakkında Her şey, yazımızın devamında yer almaktadır. İlginç ve merak uyandıran birçok videonun yanı sıra komik özgün videolarında paylaşıldığı kanal, son aylarda popülaritesini iyice artırmış durumda. Özellikle az bilinen ülkelerin gizemli dünyasının yapılarını açan kanal, Youtube’da aktif olmanın yanı sıra diğer sosyal mecraları da aktif bir şekilde kullanan bir ekibe sahip.

Ya Meraktan Zekâ Testi

Kendi sitesinde paylaştığı videoların yanı sıra Youtube kanalında da Ya Meraktan Zekâ testi videoları paylaşan kanal, zekaya dayalı test videolarıyla oldukça ilgi toplamayı başardı. Hatta sunduğu zekâ testi videolarını büyük çoğunluğun yapamadığına dair çarpıcı bir açıklama yapılan kanalda yayınlanan Zekâ Testi videolarında, bakalım siz ne kadar başarılı olacaksınız. Lütfen yayınladığımız zekâ testi videosuna bir göz atarak, başarı oranınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşın.

Ya Meraktan Komik

Ya Meraktan Komik videoları da, oldukça ilgi gören videolar arasında yer alıyor. Gerek Türkiye ve gerekse dünya genelinde bizlere oldukça ilginç ve komik gelecek görüntüleri ekranlara taşıyan kanal, daha öncesinde hiç görmediğimiz komik görüntülerle yüzümüzde fazlasıyla bir gülümseme oluşmasına neden oluyor.

Paranormal

Ya Meraktan Paranormal videoları, insanların ve özellikle ünlü kimselerin normal ötesi görüntülerini tüyler ürpertici bir şekilde ekranlara taşıyor. Fizikokimyasal temeller kurallarına göre dahi açıklanamayan sıra dışı davranışları izlerken, tek kelimeyle ağzınız açık kalacak.

Ya Meraktan İzle Youtube

Youtube’un en popüler Türkçe kanallarından olan Ya Meraktan kanalında yayınlanan videoları izlemek ya da abone olarak yeni videoları kaçırmamak istiyorsanız, https://www.youtube.com/channel/UCI96vANlmQ-CwixaLw8guBA bağlantısını takip edebilirsiniz.

Ya Meraktan Beyin Kanalı

Ya Meraktan Beyin yakan soru ve bilmecelerin yer aldığı videolar, insanların düşünürken beyin gelişimlerine olumlu etki edecek içeriklere sahip videolar olarak öne çıkıyor. Mutlaka izlemenizi ve zekâ sorularına cevap vermeye çalışmanızı tavsiye ettiğimiz videolardan birisini, merak edenler için hemen buraya bırakalım.

Ya Meraktan Google Sonuçları

Kanalda yayınlanan ve Google üzerine kurgulanmış videoları bulabilirsiniz. Hazır Google ve merak kelimeleri bir araya gelmişken, Ya Meraktan Google sonuçlarına da bakalım istedik. Sadece yameraktan.com sitesi, Google’da 10.400 arama sonucuna sahiptir.

Ya Meraktan Megalodon

Dünyanın en büyük köpekbalığı olarak bilinen Megalodon hakkında, bugüne kadar birçok şey yazılıp çizildi. Ya Meraktan Megalodon videosu, bu korkunç köpekbalığı hakkında çarpıcı birçok bilgi vermektedir. Öyle ki bununla ilgili sadece tek bir video bile, 5 milyona yakın izlenme almış ve kanalın toplam izlenmesine önemli bir katkı sunmuştur.

Ya Meraktan Kanalı Videoları

Ya Meraktan kanalı videoları arasında bazen Araba sürmekten korkacağınız ilginç yollar, bazen dehşete düşürecek lunapark kazaları ve bazen de zengin işadamlarının yaşamlarından ilginç kareleri bulabilirsiniz. Aşağıda, kanalda farklı kategorilerde yayınlanan birkaç video yer almaktadır.

Ya Meraktan Bilmeceler

Hayatta kalmak için hangisini seçerdin? Sorusuna cevap veren videolar, Ya meraktan bilmeceler videoları arasında en fazla izlenen videoların başında gelmektedir. Tek bir video bile, 7 milyon 213 bin izlenme almıştır.

Ya Meraktan Hayvanlar

Hayvanlar aleminin ilginç dünyasının yanında, nesli tükenmiş ve hatta halen varlığını sürdüren korkunç boyut ve güçlere sahip hayvanlar hakkındaki videolar kanalın ilgi çeken videolarından bazılarıdır.

Ya Meraktan Youtube Kanalı Kimin?

Kanalın web sitesinde bulunan Ya Meraktan Kimdir? Başlığı altında isim verilmemiş olsa da, kanalın ve yameraktan.com sitesinin iki arkadaş tarafından kontrol edildiği bilgisi yer almaktadır.

Ya Meraktan Youtube Kanalı Abone Sayısı ve Analizi

Ya Meraktan Youtube kanalı abone sayısı, 1 milyon 596 bindir. Her geçen gün abone sayısı artan kanalın istatistiklerine baktığımızda ise, 6 Ağustos 2015 tarihinde Youtube’a katılan kanalın paylaşmış olduğu tüm videolardan, 615 milyon 231 bin izlenme aldığını görmekteyiz.

Kanalı değerlendirecek olursak, çok sık rastlayamayacağınız ilgi çekici bilgilerin yanı sır komik ve eğlenceye dayalı farklı birçok videonun da yayınlandığını söyleyebiliriz.

En Yeni Youtube Haberleri, insandedikleri.com’da!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu