Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Yap Yap Kanalı Zengin İşi Pastalar Yaptı

Yap Yap Kanalı Zengin İşi Pastalar Yaptı

Hepimizin pasta ve tatlılara ilgisinin tartışılmaz boyutlarda olduğu düşünüldüğünde yap yap kanalı zengin işi pastalar yaptı videosunu izlemek için sabırsızlanabilirsiniz. Enfes lezzetlerin renkli görüntülerle buluşturulduğu bu görüntüleri izlemek için yap yap kanalı zengin işi pastalar yaptı videosuna göz atmalısınız. Ufak parçaları kullandıkları zengin işi pasta tabaklarına kendi verdikleri isimlerle özel fiyatlar da belirliyorlar. Son derece eğlenceli olan bu videodan yararlanarak sizlerde özel günler için konuk veya sevdiklerinize özel pastalar hazırlayabilirsiniz.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Pastalardaki Göz Alıcılık

Videoda göz zevkine hitap etmenin önemi vurgulanıyor. Çünkü pasta yapımında kullanılan tüm ürünler hazır pasta ürünleri ve market veya pastacılarda bulunulacak ürünlerden oluşuyor. Pamuk şeker, toblerone çikolata ve ekler pastaları kullanarak şaheser yaratıyorlar. Pamuk şekeri yakarak oluşturmuş oldukları tabak dizaynına ekledikleri basit bir pasta veya ekler ile en zarif ve zengin işi pasta tabağı hazırlıyorlar. Bu işlemleri yapmak da beş dakikalık kısa bir süre içinde gerçekleşiyor. Toblerone çikolatayı tabağa sürerek ortaya çıkardıkları hoş görüntüye insan dedikleri kanalından ulaşınız.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir