Youtube Politikaları ve Sorunları

Youtube Politikaları | Aramada Resmi Kartlar

Youtube’da resmi materyalin öne çıkarak izleyicilerin içerik keşfetlerini kolaylaştıran şey resmi kartlardır. Bu kartların içinde en meşhur kanallar, resmi videolar, spor takımları, filmler, müzikler ve özel etkinlikler bulunur. Bu kartların oluşturulması otomatiktir ve özelleştirilmeleri yasaktır.

Müzik Kartları

Müzik kartlarında herhangi bir müzik sanatçısı, şarkı, çeşidi ya da yeni çıkan bir albümü ya da müzik vidolarını öne çıkabilir. En iyi liste kartları, en iyi şarkıları ve müzik videolarını göstermektedir.

Spor Kartları

Spor kartları sayesinde spor takımlarını, gündemde ki spor karşılaşmalarını, canlı maçları ve turnuvaları izleyebilirsiniz.

TV Kartları

TV kartlarında belirli programları ya da ağları bulabilirsiniz. Bu kartta genelde son bölümler ya da sezonlar bulunur.Benzer Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayınız: Youtube Politikaları


Özel Etkinlik Kartları

Özel etkinlik kartlarında müzik festivalleri ile büyük spor turnuvası gibi etkinliklere ulaşabilirsiniz.

Resmi Kişi Kartları

Bu kartlar Youtube’da en fazla aranan değişik kişiler için gösterilmektedir. Bu kişiler oldukça tanınmış kişilerdir. Bu kartlarda abone olma düğmesi vardır. En son yüklenen videolarını bulabilirsiniz.

Video Oyun Kartları

Video kartlarında belli bir video oyununa ait resmi içeriğe yer verilmektedir. Bir video oyun kartı seçildiği zaman o oyunun yer aldığı daha fazla içeriğe göz atma olanağınız doğar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu