Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Youtuber Berk Muhammed Kimdir ve Youtube Kanalı

Berk Muhammed, oyun ön izlemeleri, Vlog ve Challege videoları yayınlayan berk muhammed kanalının sahibidir. Berk Muhammed 19 yaşında bir gençtir. Berk Muhammed’in kanalı 9 Mayıs 2015 tarihinde açılmıştır. Açıldığı tarihinden bu güne değin 210 milyon 669 bin kez görüntülenmiştir. Bunun yanı sıra 1 milyon 49 bin aboneye ulaşmıştır.

Berk Muhammed Fortnite Parkur Youtube

Bu eğlence ve Vlog kanalının en çok izlenen ve sevilen oyunu şüphesiz Fortnite oyunudur. Berk Muhammed kanalında bu oyunun ön izlemesi ve parkur videoları bulunuyor. İzleyici tarafından çoğunlukla parkur videoları izleniyor. Bu kanalda bir de Fortnite adında oynatma listesi bulunuyor.

Berk Muhammed Kimdir?

Berk Muhammed 6 Ekim 1999′ da İstanbul’da doğmuş bir Youtuberdır. Genellikle oyun videoları çeken bu Youtuber hayatında yaşadığı eğlenceli anları da paylaşabiliyor. Şuan 19 yaşında olan genç Youtuber 4 yıldır bu işi yapıyor.

Berk Muhammed GTA 5 Video İzle

Berk Muhammed kanalında en çok izlenen oyun ve mod çekimlerinin başında Gta 5 oyunu ve Gta 5 mod videoları gelir. Bunun yanı sıra sadece Gta 5 oyununa ait bir de 20 video oynatma listesi bulunuyor. Kanalda toplamda 880 video bulunuyor.

Berk Muhammed Kaç Yaşında

Berk Muhammed kanalının sahibi olan berk muhammed şuan 19 yaşındadır. 6 Ekim 1999’da doğmuştur. Çoğu oyuncu tarafından genç yaşta ve tecrübesiz olabileceği düşünülerek eleştirilmiştir. Bunun yanı sıra kanalı birçok kez kapatılmaya çalışılmış ancak yapılamamıştır.

Berk Muhammed Nereli

Berk Muhammed’ in nerede doğduğu ya da tam olarak nerede yaşadığı bilinmiyor. Ancak Berk Muhammed bazı videolarda spoiler verebiliyor. Bu spoilerlara göre Berk Muhammed İstanbul doğumludur. Fakat bu söylentiler kesin gerçeği yansıtmıyor.

Berk Muhammed Ablası

Berk Muhammed ve Berk Muhammed’ in ablası ara sıra beraberce videolar çekiyor. Bu videoları daha çok oyundan ziyade vloglar ya da Challange tarzı içerikler oluşturuyor. Bunun yanı sıra Berk Muhammed ablası ile birlikte gezdiği yerlerin videolarını da ara ara paylaşıyor. Bu sayede ablası ile birlikte 1 milyon 49 bin aboneye ulaşabildi.

Berk Muhammed İnstagram

Berk Muhammed’in Youtube platformunun yanı sıra birçok sosyal medya platformunda da hesabı bulunuyor. Bunlardan biri ise İnstagram sosyal medya aracıdır. Berk Muhammed‘in İnstagram kullanıcı ” berk muhammed01 ” şeklindedir. Bunun yanı sıra berk’ e berkmuhammed01@gmail.com adresinden de ulaşılabilir. Fakat bu hesap sadece iş içindir.

Berk Muhammed Youtube Kanalı Son Video

Berk Muhammed kanalı neredeyse 2 güne 1 tane video yayınlanıyor. Son yayınlanan video ise ” HANGİSİ FAKİR? (Tahmin Et) ” isimli videodur. Bu videonun içeriğinde bir tahmin oyununun ön izlemesi yapılmıştır. Bunun yanı sıra oyunun teknik özelliklerinden de bahsedilmiştir. Berk Muhammed Youtube Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu