Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Youtuber Furkan Soysal Kimdir Hayatı ve Youtube Kanal

Furkan Soysal, müzik ve remix içerikleri üreten furkan soysal kanalının sahibidir. Furkan Soysal’in youtube kanalı 8 Mayıs 2013 tarihinde açılmıştır. O günden beri Youtube’da önemli içerikler üreten Furkan Soysal, bugün 454 milyon 968 bin 951 kişi tarafından izlenmiştir. Bunun yanı sıra 1 milyondan fazla aboneye ulaşmıştır.

Furkan Soysal Babylon Youtube

Furkan Soysal kanalının en çok izlenen videolarından biri olan ” Furkan Soysal – Babylon ” videosu olabilir. Öyle ki bu video bu güne dek tam 41 milyon gez izlenmiştir. Bu videonun içeriğini müzikler oluşturuyor. Bu telifsiz müzikler videoların arka planında da kullanılabiliyor.

Furkan Soysal Tokyo Youtube

furkan soysal videolarının ikinci en çok izlenen videosu bu videodur. Bu video yaklaşık olarak 40 milyon kez izlenmiş yani dinlenmiştir. Bu müzik içerikli videonun ismi ” Furkan Soysal – Tokyo ” dur. Bu kanalda ki 80 müzik içerikli videodan biridir.

Furkan Soysal Gypsy Youtube

Gypsy, Furkan Soysal kanalının içindeki bir oynatma listesinin içeriğinde bulunan müzik içerikli videodur. Bu müzik videosu Youtube’da ” Furkan Soysal – Gypsy ” ismiyle aratarak bulunabilir. Bu video şimdiye dek 30 milyondan fazla izlenmiştir. Bunun yanı sıra binden fazla yorum almıştır.

Furkan Soysal Hayatı Youtube

Furkan Soysal, Youtuberlık ile uğraşan genç bir adamdır. Youtube kanalında müzik ile ilgili içerik üreten bu adam şimdiye kadar 400 milyon kez izlenmiştir. Geniş bir kitleye hitap eden Furkan Soysal’ın her videosu oldukça fazla izleniyor. Bunu yanı sıra kişisel hayatı hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor.

Furkan Soysal Citta Youtube

Furkan Soysal’in 2 yıl kadar önce yayınladığı bu müzik içerikli karamsar müzik videosu tam 12 milyon kez görüntülenmiştir. Youtube’da en çok izlenen videolar arasında olacak ki trendler arasına girmiştir. Bu videoya 50 bin beğeni atılmıştır.

Furkan Soysal Şarkıları Youtube

Furkan Soysal kanalında yayınlanan şarkıların çoğu özgün içeriklidir. Genellikle sözsüz müzikler yayınlayan furkan soysal, bu müziklerin telif yemediğini de belirtiyor. Bu yüzden bazı kanallarda fon müziği olarak da kullanılıyor. Bunun yanı sıra birçok kişi de bu müzikleri indirebiliyor.

Furkan Soysal Al Maher Youtube

Furkan Soysal kanalında yayınlanan ” Furkan Soysal – Al Maher Youtube ” adında ki müzik oldukça fazla ilgi çekti. Öyle ki video bugüne değin 61 milyon kez izlenerek trendler listesine girdi. Şimdiye dek ise 326 bin beğeni aldı. Bunun yanı sıra 6 bine yakında yorum yapıldı.

Furkan Soysal Gas Pedal Youtube

Furkan Soysal kanalında bulunan ” Furkan Soysal – Gas Pedal ” videosu telif hakkı bulunmayan ve hareketli bir içeriği olan bir müzik içeriğidir. Öyle ki ilk yayınlandığında trendeler listesine girebilmiştir. Şimdi ise 40 milyon izlenmeye yaklaşmıştır. Furkan Soysal Youtube Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu