Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Youtuber Genç Hane Kimdir ve Youtube Kanalı

Genç hane kanalının sahibi Mehmet Kaymak adında ki genç ve eğlenceli bir Youtuberdır. Bu Youtuber kanalında eğlenceli içerikler üretmeye çalışan ve genellikle challeng ya da vlog tarzında videolar atan birisidir. Şimdiye dek Mehmet’in kanalı 193 milyon 628 bin kişi izlemiştir. Bunun yanı sıra 1 milyon 90 bin aboneye ulaşmıştır.

Genç Hane İnşaat

Genç Hane Minecraft gibi oyunlarda inşaat videoları çekerken gerçek hayatta da inşaat hakkında vloglar ve challenglar çekiyor. Bu kanalın en çok izlenen temalarından biri olarak gözüküyor. Kanalın ilk açıldığında bu konu hakkında oldukça fazla video çekilse de son zamanlarda bu konuya hiç değinilmiyor.

Genç Hane Sevgilisi

Genç Hane kanalının sahibi olan Mehmet’in birde sevgilisi vardır. Mehmet, sevgilisine sürekli şakalar yaparak video kaydına alıyor. Kayda aldığı bu eğlenceli anları Genç hane kanalında paylaşıyor. En son sevgilisine şaka yaptığı video ise 4 milyondan fazla izlenmiştir.

Genç Hane Diss Video Youtube

Genç Hane birçok vlog veya Challange videosunun yanı sıra oyun ve dıss içerikli videoları da kanalında paylaşabiliyor. Bunun yanı sıra bu müzikleri videolarının arka planına fon olarak kullanabiliyor. Bu sayede hiçbir şekilde telif uyarısı almıyor.

Genç Hane Mehmet Kimdir

Mehmet, Genç Hane Youtube kanalının sahibi olan bir Youtuberdır. Mehmet 2016 yılının Ağustos ayından beridir Youtube platformunda içerik üretiyor. Bu süre zarfı içerisinde Ankara’da yaşadığı biliniyor. Bunun yanı sıra bir tane de sevgilisi var. Aynı zamanda dostları ile de vlog çeken birisidir.

Genç Hane Kaç Yaşında ve Doğum Tarihi

Genç Hane kanalı bu yılın ağustos ayı itibari ile tam 3 yaşında olacak. Genç Hane kanalı 21 Ağustos 2016 tarihinde kurulmuştur. Bu da Genç Hane kanalının doğum tarihi olarak bilinir. Kanalın sahibi Mehmet ise 14 yaşında ki bir çocuktur.

Genç Hane Şemsiye

Şemsiye, Genç hane kanalında bulunan bir seridir. Bu seri içerisinde 26 video bulunur. Bu serinin içeriğini genellikle vloglar ve sosyal deneyler oluşturuyor. Arada sırada şakalarında eklendiği Şemsiye serisi birçok izleyici tarafından seviliyor.

Genç Hane Tımarhane Video

Tımarhane videosu Genç Hane kanalında en çok izlenen videodur. Bu videonun içeriğinde bir korkutma şakası bulunuyor. Bulundukları ortamı bir tımarhaneye çeviren iki kardeş izleyenlerine doyumsuz anlar yaşatabiliyor. Bunun yanı sıra oldukça fazla izleyiciyi de bu sayede Genç Hane ailesine katabiliyorlar.

Genç Hane Canlı Yayın

Genç Hane kanalı hem Youtube platformu üzerinde hem de Twitch platformu üzerinde yılın bazı aylarında canlı yayınlar yapıyor. Bu yayınlarda oyun ve kitap önerileri konuşuluyor. Youtube yayınları bir sonraki ay düzenli olacağı söyleniyor. Diğer kanallara göre canlı yayın süresini daha kısa tutuyorlar. Genç Hane Youtube Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu