YoutubeR | Sosyal Medya

Youtuber Hayrettin Kimdir ve Youtube Kanalı

Youtuber Hayrettin kimdir ve Youtube kanalı başlıklı bu yazımızda, aslında bazı TV programlarından da tanıdığımız Hayrettin Youtube kanalı ve Youtuberın kendisi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Hayrettin Youtube Kazancı Ne Kadar?

Son yıllarda Youtuberların fazla göz önünde olması nedeniyle, bu işi neden yaptıkları ve kazançları merak edilir oldu. Özellikle popüler kanalların yüksek kazanca sahip olması nedeniyle, merak sorusu olarak Hayrettin Youtube kazancı ne kadar? Sorusu gibi, Youtuberların kazancı hakkında sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

Hemen Hayrettin Youtube kazancı ne kadar? Sorusuna cevap vererek, sizi fazla bekletmeyelim. Posta gazetesine vermiş olduğu söyleşide, Hayrettin Karaoğuz aylık gelirinin ortalama 40 bin TL olduğunu söylemiştir.

Hayrettin Youtube İzle

Hayrettin Youtube izle araması yapan ziyaretçilerimiz, Google ve Youtube üzerinden Hayrettin Youtube şeklinde arama yaparak ilgili kanala ulaşabilirler. Ya da daha pratik bir şekilde hemen kanala ulaşmak ve videolarını izlemek için, aşağıdaki kanalın linkini tıklayabilirsiniz.

https://www.Youtube.com/user/Hayrettin

Hayrettin Youtube Japonya Videosu

Japonya videoları ile dikkatleri üzerine çeken ve oldukça komik anların yaşanmasına sahne olan Hayrettin, Suşi yediği gibi Japonlara karaborsa şeklinde Galatasaray maç bileti satmaya çalışarak şaka yapmıştır. Japonya videosunda ülkenin yerel kıyafetlerini giymesi de, videoyu daha eğlenceli hale getirmiştir.

Hayrettin Suşi Yeme Videosu

Kanalın en çok izlenen videolarından birisi olan çıplak kadın üzerinden Suşi yemek adlı videosu, Youtuberın 6 bin TL’ye eve siparişini içermektedir. Eve sadece bikiniyle sedye üzerinde getirilen kadının üzerine konulan suşiyi afiyetle yiyen Hayrettin daha sonra arkadaşıyla Japonya sokaklarında, şırdan ve baklavayı arkadaşının üzerinde sergileyerek Japonlara tattırmıştır.

Hayrettin Youtube Mandalina

Mandalina satarak güzel sesiyle şarkı söyleyen kişinin tezgahına konuk olan Hayrettin, Ahmet Şafak’ın Vay Delikanlı Gönlüm şarkısını portakala uyarlamıştır. Mustafa Topaloğlu’da videoya konuk olarak, çok daha eğlenceli bir videonun çekilmesine yardımcı olmuştur.

Hayrettin Şakaları İzle

Hayrettin şakaları, Youtube’da oldukça popüler olan şaka videolarının başında gelmektedir. Özellikle yurt dışında çekmiş olduğu şakaları beğeniyle izlenen Youtuber Hayrettin şakalarını izlemek için, yukarıda verdiğimiz adresten kanalı ziyaret edebilirsiniz.

Hayrettin Kimdir Yaşı Boyu?

Hayrettin kimdir ve yaşı boyu gibi sorular, Youtuberın takipçi tarafından oldukça merak edilmektedir. Asıl adı Hayrettin Onur Karaoğuz olan Youtuber, 1984 doğumlu olup yaşı 35’dir. Boyu ise 1,78’dir.

Hayrettin Youtuber Nereli?

Hayrettin Ankara’da doğmuş olup, aslen Ankara’dır. Ancak kendisi İstanbul’da yaşamaktadır.

Hayrettin Videoları 2019

Hayrettin videoları 2019 yılında da hız kesmeden Hayrettin Youtube kanalı üzerinde yayınlanmaya devam etmektedir. Oldukça ilgi çekici yeni videolarını, 2019 yılında da kanalda bulabilirsiniz. Her Pazartesi saat 19:00’da yeni bir video yayınlamaya gayret etmektedir.

Hayrettin En Çok İzlenen Videoları

Hayrettin en çok izlenen videoları; Amerika’da aç kalmak, Homeless gibi yaşamak, Amerika’da Türk gibi yaşamak, Ferrari ile Kız tavlamak, Hayrettin’i Johnny Depp sandılar, Çıplak kadın üzerinden suşi yemek, Geyşa öğrenci evi baskını gibi videolardır.

Hayrettin Çinde

Çinde makarna yeme videosu paylaşılan Hayrettin’in, genellikle Japonya’da çekilen videoları da Çinde çekilmiş zannedilmektedir. Bu nedenle kullanıcılar, Hayrettin Çinde şeklinde arama yapmaktadır. Youtuberın Çinde çekilmiş video sayısı çok azdır.

Hayrettin Öğrenci Evi

Rusya ve Japonya başta olmak üzere Türkiye’de dahil olmak üzere farklı ülkelerde öğrenci evlerine misafir olan Hayrettin, biraz zorunlu misafir konumunda olup evleri habersiz ziyaret etmektedir.

En güncel Youtuber haberleri için, insan dedikleri sitemizi takip ederek en doğru bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu