Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Youtuber Ruby Rose Kimdir Youtube Video Kanalı

Ruby Rose pek çok ödül alan model, sanatçı, sunucu ve DJ’dir. Güzelliği ile de ruby rose  insanları kendine hayran bırakan genç sanatçı şuanda makyaj modelliği yapıyor.

Hollywood’un gözde yıldızı olmaya aday olarak gösterilen genç sanatçı Ruby Rose farklı bir güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Lezbiyen olduğunu da saklamayan sanatçı ruby rose Youtube kanalı ile de beğenileri topluyor.

Ruby Rose Youtube Filmleri

Ruby Rose’un Yotube kanalının abone sayısı şuanda 3 bin 400’e yakın durumda. Aynı zamanda da en iyi parçası ise Gulity pleasure, bu şarkı ise yaklaşık olarak 1 milyon 900 bin kişi tarafından izlenmiş bulunuyor.

Ruby Rose Makyaj

Genç ve ünlü sanatçı ruby rose Youtube kanalında bulunan şarkıları dışında aynı zaman makyözlükte yapıyor. Oldukça güzel yüzü ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Son olarak ise Maybeline yüzü olarak mankenlik yapıyor. Bunun yanı sıra başka markaların da makyaj yüzü olmuştu.

Ruby Rose Youtube İfşa

Youtube videoları ile yakından takip edilen ünlü sanatçı son videolarında verdiği kiloları ile herkesi şok etti. Her videosunda tarzı ve tavırları ile insanları şok eden ünlü sanatçı son videoları ile de hayranlarını şaşırtmayı başarıyor.

Top 500 Ruby Rose Youtube

Youtube en iyiler ve en çok izlenen videolar arasına Ruby Rose’da giriyor. Hem karizmatik hem de aynı zamanda güzel olmayı başarabilen sanatçı farklı tarzı ve güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Her videosu merakla bekleniyor. Çünkü her video birbirinden ilginç ve farklı oluyor.

Ruby Rose Instagram

Genç sanatçı Youtube kadar Instagram üzerinden de takip ediliyor. Şuanda 14 MN takipçisi ve 281 adette takip ettiği kişi sayısı bulunuyor. Son fotoğrafını ise benim gördüğüm, sizin gördüğünüz başlığı ile köpeğiyle paylaşıyor.

Ruby Rose Tv Şovları

10 parmağında on marifet olan ünlü sanatçı Ruby Rose televizyon programlarıyla da tanınıyor. İlk olarak 2013 yılında Orange is New Black ile tanındı daha sonrasında ise 2015 yılında ise MTV EMA DJ olarak tanınmıştı. Son olarak ise 2019 yılında Barwomen ile izleyicilerle buluşuyor. Avustralyalı oyuncu birden fazla marifeti ile herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Ruby Rose Youtube İletişim

Birden fazla iletişim adresi olabileceği gibi aynı zamanda da Youtube üzerinde yer alan iletişim kanalları ile de iletişime geçilebiliyor. Yorum kısmından da iletişime geçme işlemi gerçekleştiriliyor. Ünlü sanatçı aynı zamanda da Gelibolu Savaşı’nda hayatta kalan asker Alec Campbell’in de torunu. Şuanda 20 yaşında olan sanatçı hemen hemen herkes tarafından tanınıyor.

Ruby Rose Youtube Reklam Yayınla

Youtube üzerinden reklam da verilebiliyor. Bu sayede de bu kadar çok izlenen bir sanatçı ile tanıtılma fırsatı da elde edilmiş oluyor. Ruby Rose Youtube Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu