Anasayfa / Bilgiler / Yusuf Aktaş ( Reynmen ) Hayatı

Yusuf Aktaş ( Reynmen ) Hayatı

Sizce bir insanın fenomen olabilmesi için ne gerekir? Sempatik olması mı? Doğal olması mı? Yoksa doğuştan gelen bir yeteneğe mi sahip olmak gerekir? Bence bunların hepsi gerekir. İşte şuan hayatını yazdığım kişide bunlardan fazlasıyla bulmak mümkün.

Scorp uygulamasın da mutlaka takip etmeniz gereken Scorperların başında geliyor. Lafı fazla uzatmadan size Yusuf Aktaş’ı sosyal medyadaki ismiyle Reynmen den bahsedeceğim.

Gerçek adı Yusuf Aktaş olan fenomenimiz 6 Aralık 1995 İstanbul/Bağcılar doğumludur. Fakat hayatını İstanbul Başakşehir semtinde sürdürmektedir. Şuan radyo ve televizyon programcılığı okumaktadır. Sosyal medyadaki hayatına Scorp adlı uygulama ile başlamıştır.

Daha çok güzel sesiyle yaptığı kısa ama eğlenceli videoları ile dikkat çeken Yusuf Aktaş ses taklit videoları ve daha pek çok eğlenceli videosu ile büyük bir beğeni kitlesi toplamayı başarmıştır.

Paylaştığı videolardaki doğallığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yusuf Aktaş diğer sosyal medya uygulamalarında da üst sıralarda yerini almıştır.

Örneğin şuan youtube da ki toplam abone sayısı 1.093.061 kişidir. Youtube da toplam 30 videosu bulunmaktadır.

Örnek verecek olursak bundan yaklaşık 2 ay önce Berkcan Güven ile ortak bir çalışma ile hazırladıkları #biziz adlı şarkı tam olarak 38.000.00 kişi tarafından izlenmiştir ve bir süre trendler listesinde kalmayı başarmıştır.

Her geçen gün başarısına başarı katıp hızla ilerlemektedir. Umarız bu yazımızda Reynmen Hayatını ve bu renkli kişiliği tanımanızda yardımcı olmuşuzdur.

Not: İstatistiksel veriler okuduğunuz tarihe göre değişkenlik gösterebilir.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

Reynmen Yusuf Aktaş Kimdir? Hayatı hakkında daha fazla bilgi almak için: https://insandedikleri.com/reynmen-yusuf-aktas-kimdir-kac-yasinda-nereli/ 

Hakkında youtuberhaberleri

Gözat

Reynmen Milli Takım Marşı Yaptı !

Reynmen A milli basketbol takımı için marş seslendirdi. Ünlü şarkıcı youtuber film oyuncusu ve instagram fenomeni …

12 Yorum

  1. Bağcılar değil Başakşehir

  2. Safiye Sevinç

    Yanlız Yusuf Sivas’ta değil 6 Aralık 1995 Bağcılar doğumlu ve ek bilgi yay burcu

  3. Kendisi nereli?

  4. babası sivaslı ama doğduğundan beri istanbulda yaşıyor

  5. Not:yakisikli karizmatik

  6. reynmen.fan. aşığımona yerim onu.ben

  7. Sivasin neresinden

  8. fazla abartma kafa yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir