BlogOyun | E-Spor | Twitch

Zuuks Games Youtube Kanalı | Bus Simulator | Türk mü?

Zuuks Games Youtube kanalı - Bus Simulator - Truck Simulator - Driver Simulator - indirme sayıları kaçtır - resmi hesapları nelerdir?

Zuuks Games Türk yapımı bir video oyun dağıtımcısı şirketidir. Şirketin bünyesinde bulunan oyunların indirme sayıları çok iyidir. Oyun grafikleriyle ve inandırıcılık seviyesiyle oyuncularına keyifli anlar yaşatıyor. Zuuks Games Youtube kanalı hakkında her şey, sahibi kimdir, ne zaman kuruldu, Türk mü, Truck Simulator Ultimate, Bus Simulator, indirme sayıları ne kadar? Gibi sorularınızın cevapları yazımızda bulunmaktadır.

Diğer Youtube Kanalları Hakkında Yazıları Okumak İçin Tıklayınız

Zuuks Games Youtube Kanalı – Kimin – Sahibi Kimdir – Ne Zaman Kuruldu – Türk mü?

Zuuks Games bir video dağıtımcı şirketidir. Türk kökenli bir şirkettir. Video yapımcılarının yaptığı video oyunlarını pazarlıyor. Zuuks Games’in aracılığıyla piyasaya sunulan oyunlar kısa süre içerisinde çok fazla sevildi ve çok fazla indirme aldı. Kısa zaman diliminde birçok indirmeye ulaşan şirket bugün birçok ülkeden kullanıcıya sahip bir oyun dağıtım şirketi haline gelmiştir.

Zuuks Games’in oyunlarını paylaştığı bir Youtube kanalı vardır. Videoların uzunlukları oldukça kısadır, tanıtım videosu niteliğindedir. Kanal 16 Ekim 2015 tarihinde kuruldu. Zuuks Games şirketi ise 2014 yılında kuruldu. Şirketin sahibi Musa Kara’dır. İstanbul’da kurulmuş şirketin Youtube kanalı da oldukça iyi izlenmeye ve abone sayısına aittir. 4.33 milyon abonesi olan kanal Türkiye’de en çok abonesi olan Youtube kanalları arasındadır.

Zuuks Games Oyunları Nelerdir – Truck Simulator Ultimate – Bus Simulator – Otobüs Oyunu?

Zuuks Games yerli bir oyun şirketidir. Bünyesinde birçok oyun bulunduran şirketin oyunlarının indirme sayıları oldukça iyidir. İşte Zuuks Games’in oyunları:

 • Otobüs Simulator: Ultimate -> Oyun 2019 tarihinde çıkmıştır. Çıktığı tarihten itibaren çok ilgi görmüştür. Oyunda otobüs şirketinizi kuruyorsunuz ve onu büyütüyorsunuz. Oyunun içinde Türkiye’nin otogarları, çeşitli otobüsler ve detaylı haritalar var. Oyunu oynarken gerçekçi otobüs sürme deneyimi kazanıyorsunuz.
 • Kamyon Simulator 2018: Europe -> Oyun 2018 tarihinde çıkmıştır. Çıktığı tarihten itibaren çok ilgi gören oyunun indirme sayısı çok iyidir. Oyunun içerisinde gerçekçi bir şekilde kamyon sürüyorsunuz. Avrupa şehirlerinde sürüş yapıyorsunuz ve gerçekçi hava durumları var. Yeni nesil kamyonlar bulunan oyunda gerçekçi kokpit bulunmaktadır.
 • City Driving 3D -> Oyun 2014 tarihinde çıkmıştır. Oyun 2017 tarihinde aldığı güncelleme ile yeniden sürüme sürülmüştür. Oyun içerisinde gerçekçi bir şekilde araba sürdüğünüzü hissediyorsunuz. Gelen görevlerle birlikte oyun daha eğlenceli bir hale geliyor.
 • Driver Simulator -> Oyun 2017 tarihinde çıkmıştır. Oyunda yolcuları istedikleri yerlere götürerek para kazanıyorsunuz. Oyun uber benzeridir.
 • Racing Club ->Oyun 2015 tarihinde çıkmıştır. Oyun içeriğinde birçok oyuncuyla yarış yapıyorsunuz. Farklı arabalar ve gerçekçi grafiklere sahip oyun oyuncularına yarış keyfini yaşatmaktadır.
 • Gangs.io -> Oyun 2019 tarihinde çıkmıştır. Oyunda sokaklarda gezen insan toplulukları vardır. Siz de bir topluluk oluşturursunuz. Topluluğunuzdaki kişi sayısından düşük bir topluluk gördüğünüzde onu da kendi bünyenize alabilirsiniz.
 • Balance of Country ->Oyun 2019 yılında çıkmıştır. Ülkenin dengede tutulması gerekiyor. Ülkeni platformun üstünde dengede tutarak kazanabilirsin.
 • Ball Hole -> Oyun 2019 yılında çıkmıştır. 100 den fazla level vardır. Oyunun zorluk seviyesi ortadır.

Zuuks Games’in Youtube İzlenme Sayıları Kaçtır – En Çok İzlenen Videosu Nedir?

Zuuks Games bünyesinde bulundurduğu oyunlarla başarı elde etmiş bir şirkettir. Aynı zamanda Youtube kanalında da yükleme yaptığı videolar ile Youtube’da belli bir başarıya erişmiştir. Youtube’da oyunların tanıtım videolarını ve oyunlarla ilgili kısa video kesitlerini paylaşmaktadırlar. Tanıtımlarında Cem Kılıç ve Ümit Erdim bulunmuştur.

 • Toplam izlenme sayısı: 61 milyon izlenmesi vardır.
 • Genel izlenme sayısı: 20 bin ile 300 bin arasındadır.
 • En çok izlenen sayısı: 31 milyon izlenmesi vardır. Bus Simulator: Ultimate başlıklı video sadece 15 saniye sürmektedir.

 

Zuuks Games Oyunlarının İndirme Sayıları Kaçtır – Aktif Kullanıcı Sayısı Kaçtır – İndir?

Zuuks Games kurulduktan kısa bir süre sonra aylık 95 milyon aktif kullanıcıya ulaşmıştır. 450 milyon insan oyunlarını oynamıştır. 3.5 milyon günlük aktif kullanıcısı vardır. 200 farklı ülkeden oyuncuya sahiptir. Oyunlarının indirme sayıları şöyledir: 

 • Otobüs Simulator: 201 milyon indirmesi vardır.
 • Kamyon Simulator: 183 milyon indirmesi vardır.
 • Şehirde Sürüş: 60 milyon indirmesi vardır.
 • Gangs.io: 4 milyon indirmesi vardır.
 • Ülke dengesi: 2 milyon indirmesi vardır.

Oyunları indirebileceğiniz yerler:

Zuuk Games’in Resmi Hesapları: 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu